0(216) 517 66 26 info@maxicoll.com

Menu

Hakkımızda

Tarihimiz ve Markamız

Maksikol, 2000’li yılların başından beri yapı kimyasalları alanında farklı ürün kategorilerinde üretim yapmaktadır. Bilecik ve Kahramanmaraş’ta bulunan 2 üretim tesisi ile kendi Ar&Ge departmanında sürekli yeniliğe açık olan Maksikol Yapı Kimyasalları sektörde başarılı ve prestijli bir marka haline gelmiştir.

Maxicoll, Maxicer ve Hayzunmax olarak 3 farklı markası bulunan firmamız Yapı Kimyasal ve yapı detay çözümlemelerinde sektörün ihtiyaçlarını bilen ekibi ile maksimum performanslı üretimlerini piyasaya sunmaktadır.

Modern test cihazları ile donatılmış kalite kontrol ve Ar-Ge laboratuarları ile tüm ürünlerinin, ilgili kalite standartlarına uygunluğunu kontrol edebilmekte ve geliştirebilmektedir. Maksikol Yapı Kimyasalları ürünlerine vermiş olduğu önemi, uluslararası kalite standardı olan ISO 9001:2000 kalite yönetim belgesini alarak da ispatlamıştır. Ayrıca inşaat sektöründe önem arz eden TSE belgelerinden TS EN 12004 ve TS EN 13888 standartlarına uygunluğu da tescillenmiştir.

Bakış Açımız

Maksikol Yapı Kimyasalları, hizmet verdiği alanın bilime dayalı bir branş olduğunu bildiği için inovatif düşünce yapısını çalışabilir hale getirerek üretime dönüştürmektedir. Bünyesinde çalışan kimyagerleri ve test ekipleri ile en iyi ürünü, en uygun şartlarda üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma çabasını sürekli geliştirmektedir. Üretimin yanında müşterilerinin ihtiyaçlarını bilen ve çözümleyen konusunda uzman satış ekibi ile rakiplerine oranla fark ve avantaj yaratıyor. Ürettiği ve sattığı malı, satış sonrasında da takip eden Maksikol Yapı Kimyasalları müşteri memnuniyetini daima maksimum seviyede tutuyor.

Yenilikçi Kimliğimiz

Türkiye’de inşaat piyasasının gereksinimlerini iyi bilen Maksikol Yapı Kimyasalları, yatırımlarına her geçen gün hız vererek yeni ürün geliştirme uğraşlarına devam etmektedir. Bu anlamda son dönemde Su Yalıtım Ürünlerini portföyüne katarak piyasadaki gücünü ve etkisini artırmaktadır. Yıllardır sektörde varolan ürünlerini de daha iyiye ulaşabilme çabası ile sürekli gelişime açık tutmaktadır.

İnsana ve Çevreye Saygı

İnsan ve çevre kaynağının en değerli öğe olduğunu bilen ve bu bilinçle gerekli özeni ve yatırımı yapan Maksikol Yapı Kimyasalları, personelinin profesyonelliğini artırdığı ölçüde marka ve ürün gücünün yükseleceği bilinciyle hareket etti. Bu refleksinin devamında çevreye duyarlı politikalar izleyerek geri dönüşüme ve yenilenebilir çevre kaynaklarına önem verdi. Çevre konusunda hizmet verdiği il ve ilçelerde etkinlikler düzenleyerek üzerine düşen misyonu başarı ile yerine getirdi.

Misyonumuz

Kaliteli ürünleri yenilikçi düşünce anlayışıyla geliştirerek başarılı bir marka haline gelmek, sonucunda kazandığı değeri yine ürün gelişimine, insan ve çevre kaynaklarına yatırarak ileriye daha güçlü bakabilmek. Ulusal ölçekte prestijini yükselterek aranan seçkin markalar arasında yerini sağlamlaştırmak.

Vizyonumuz

  • Müşteri ihtiyaçlarını doğru belirlemek
  • Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ürünler geliştirmek
  • Satış anında müşteriye doğru ürünü sunmak
  • Satış sonrası hizmeti ile ürünün arkasında durarak müşteri memnuniyetini sağlamak
  • İnsan faktörüne verilen değerin markaya avantaj sağlayacağını bilmek
  • İşçi ve İş Güvenliği konularında maksimum özen göstererek işletme olarak gerekli yatırımları yapmak
  • Çevre bilincini sürekli aktif tutarak her alanda çevresel tasarrufa özen göstermek